У кiоск привезли 64кг яблук i розклали порiвну у 8 ящикiв. Груш в один ящик

умiщуеться на 1кг менше, нiж яблук. Скiльки необхiдно таких ящикiв, щоб розкласти 49кг груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Токорева Алина.
1)64/8=8(кг)
2)8-1=7(кг)
3)49/7=7(ящ.)
Відповідь: 7 ящикiв  необхiдно, щоб розкласти 49кг груш.