Довжина відрізка ВК=15 см, КЕ=7 см. Знайти довжину відрізка ВЕ, якщоточка Е належить відрізку ВК


Ответы на вопрос

Отвечает Басаримов Данила.
Очень просто. Поскольку КЕ - составная отрезка ВК, то 
ВЕ = ВК - КЕ = 15 - 7 =8 см.