Моторний човен проплив 42.75 км за течією і 23.1 км проти течії.Скільки часу рухався човен, якщо

його власна швидкість дорівнює 32.5 км/год,а швидкість за течією - 34.2 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Изотов Егор.
1)34,2-32,5=1,7(км/год)-швидкисть течии
2)42,75 :34,2=1,25(год)-плив по течии
3)32,5-1,7=30,8(км/год)-швидкисть катеру проти течии
4)23,1:30,8=0,75(год)-плив проти течии
5)1,25+0,75=2(години)-видповидь