Добрый вечер. Помогите пожалуйста, решить задачу. За раннее благодарны. Майстерні треба було пошти

150 костюмів за певний термін. Але вона шила за день на 1 костюм більше й тому закінчила роботу на 5 днів раніше строку. Скільки костюмів за день шила ця майстерня?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Эвелина.

За планом майстерня мала шити х костюмів за день, а фактично шила х+1 костюм.

Маємо рівняння:

150/х - 150/(х+1) = 5

150х+150-150х-5х²-5х=0

х²+х-30=0

х=-5 (не підходить)

х=6.

За день майстерня шила 6+1=7 костюмів.

Відповідь: 7 костюмів.