Жабеня Квак поверталося з театру додому на черепашок таксі. Перші 10 хв воно їхало зі швидкістю 40

м/хв. З якою швидкістю їхало черепашаче таксі наступні 10 хв, якщо відстань між театром і будинком Квака 750 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Лена.

Выражение: (750 - 40 · 10) : 10 = 35.

1) 40 · 10 = 400 (м) - проехало такси за 10 мин;

2) 750 - 400 = 350 (м) - оставшийся путь;

3) 350 : 10 = 35 (м/с) - скорость такси в следующие 10 мин.

Вiдповiдь: 35 м/хв - швидкiсть черепашече таксi наступнi 10 хв.