Пляшка, що може вмістити 1/3 літра, заповнена на 3/4 водою. Скільки води залишиться в пляшці після

того, як з неї вилили 200 мл?

Ответы на вопрос

Отвечает Олжабек Тамила.
1/3 х 3/4=1/4 л=250 мл води  в пляшке
250-200=50 мл води залишиться