нова бібліотека отримала 3128 книжок . після того як частину книжок роставили на полиці, по 34 на

кожну,залишилося розставити 680 книжок. Скільки полиць зайняли книжками? писать на укр мові дам спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Зачепило Юля.

скільки книжок розставили на полиці

3128-680= 2448 книжок

скільки полиць зайняли книжками

2448:34= 72 полиці

Отвечает Тухватуллин Инсаф.

3128-680=2448(кн)

2448:34=72(п)