Від пристані вирушили одночасно в протилежних напрямках 2 катери.Через 3години відстань між ними

станоаила 168 км.Знайди швидкість руху другого катера,якщо швидкість першого дорівнювала 25 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Тремаскин Никита.
1) 168:3=56(км/ч)-общая скорость
2) 56-25=31(км/ч)-скорость второго