з двох станцій відстань між якими дорівнює 24 км одночасно  в одному напрями вирушають два

поизди. Потяг, що  рухаеться позаду, мае швидкисть 72км/год. Яка швидкисть поизда,що рухаеться попереду,якщо другий потяг наздогнав його через 3 год писля початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Безнощенко Захар.
1)72*3=216(км) прошел 2-ой поезд
2) 216-24=192(км) прошел 1-й поезд
3)192:3=64(км/ч) скорость 1-го поезда