В оранжереї було 780 орхідей. Білих і рожевих орхідей було 527 а рожевих і жовтих 471. Скільки

орхідей кожного кольору було оранжереї

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Відповідь:


Покрокове пояснення:

Білі-с

Рожеві-а

Жовті-в

Рівняння:


\left \{ {{1+2=527} \atop {2+3=471}} \right.

Тоді с=527-а

в=471-а

с+а+в=780

527-а+а+471-а=780

998-а=780

а=-218 або 218

с=527-218=309

в=471-218=253

перевіряєм

309+253+218=780