На пошті прийняли 8 посилок по 4 кг 500 г і 17 посилок по4 кг. Знайди середню масу однієї посилки.


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Максим.
8•4,5 + 17•4 = 36 + 68 = 104 ( кг ) обший вес
8 + 17 = 25 ( посылок )
104 : 25 = 4,16 ( кг )
Ответ 4,16 кг ( или 4 кг 160 г )