Сума чисел a і b відмінних від нуля дорівнює їх добутку Чому дорівнює значення виразу1/a+1/b


Ответы на вопрос

Отвечает Галимзянов Рамазан.

a + b = ab

1 : a + 1 : b = ( b + a ) / ab

ab / ab = 1

Ответ 1