Знайдіть радіус кола, якщо його діаметр 32 см


Ответы на вопрос

Отвечает Швед Рома.
R=32/2=16 см - радіус кола
Отвечает Смірнов Артур.
32÷2=16 (см) радiус
Ответ: радiус 16 см