Поможіть будь ласка дуже потрібно!!! З Рівного до Костополя, відстань між якими 35 км,, виїхав

мотоцикліст зі швидкістю 54 км/год. В той же час з Костополя виїхав легковий автомобіль з швидкістю 72 км/год.На якій відстані від Рівного вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Анастасия.
Мотоциклист проехал до встречи х км со скоростью 54 км/ч
автомобиль проехал до встречи 35 - х км со скоростью 72 км/ч
Время мотоциклиста = х/54 ч
Время автомобиля (35 - х)/72 ч
Время у них одинаково:
х/54 = (35-х)/72| *216
4x = 3(35-x)
4x = 105 -3x
7x = 105
x = 15(км)