Запиши всi двоцифровi числа, в яких кiлькiсть десяткiв на 2 менша вiд кiлькостi одениць?


Ответы на вопрос

Отвечает Щедрина Наталия.
Спочатку підберемо двоцифрове число, в якому 9 одиниць:
Якщо одиниць 9, тоді десятків 9 - 2 = 7. Сім десятків - це 70
Число буде 70 + 9 = 79

В наступному числі 8 одиниць, тоді десятків 8 - 2 = 6 Шість десятків - це 60
Число буде 60 + 8 = 68

Далі все за такою ж схемою:
Одиниць 7, тоді десятків 7 - 2 = 5
Число 50 + 7 = 57

Одиниць 6, тоді десятків 6 - 2 = 4
Число 40 + 6 = 46

Одиниць 5, тоді десятків 5 - 2 = 3
Число 30 + 5 = 35

Одиниць 4, тоді десятків 4 - 2 = 2
Число 20 + 4 = 24

Одиниць 3, тоді десятків 3 - 2 = 1
Число 10 + 3 = 13 

Отже, маємо всього 7 підходящих чисел:  13; 24; 35; 46; 57; 68; 79.