Човен рухаючись за течією подолає за 3 години таку ж саму відстань як проти течії за 5 годинюЗнайди

швидкість човна у стоячій воді якщо швидкість течії 4 кілометри за годину. ДОПОМОЖІТЬ!!! РОЗВ'ЯЖІТЬ З ПОЯСНЕННЯМ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Шерниязов Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+4)*3=(x-4)*5

3x+12=5x-20

3x-5x=-20-12

-2x=-32

x=-32/(-2)

x=16