Округлите дробь 472,154 до десятых, до сотых, до десятков, до сотен


Ответы на вопрос

Отвечает Кивилева Настя.
472,154 = 472,15 (до сотых) = 472,2 (до десятых) =
470 (до десятков) = 500 (до сотен).