швидкість руху ворони 40 кілометрів за годину, а шпака — на 1 1/5 км/год більше , ніж ворони, і на

1 5/6 км/год менше, ніж голуба. Яка швидкість руху голуба?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

44\frac{1}{30} км/год

Пошаговое объяснение:

Якщо швидкість шпака менше швидкості голуба, то швидкість голуба більше швидкості шпака. Тоді, виходячі з умов завдання, швидкість голуба дорівнює:

40+11/5+1 5/6=40+66/30+1 25/30=40+2 6/30 + 1 25/30 =

43 + 31/30=43 + 1  1/30 = 44 1/30