У сувоЇ було 28 м тканини.Пошили дві піковдри,витративши на кожну по 8 м тканини.Скільки метрів

тканини залишилось в сувоЇ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанок Екатерина.
1) 2х8=16 ( м) витратили на 2 півковдри
2) 28-16=12 (м) залишилось