Першого дня кравчиня пошила 2 однакові спідниці,а другого-3.Всього вона вітрвтіла 10 метрів тканини

.Скільки метрів тканини витратили кравчиня першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Усепян Элен.
2+3=5 спідниць всього
10:5=2 м на 1 спідн
2*2=4 м - перший день
Отвечает Малышева Анастасия.
1)2+3=5 2)10:2=5 3)2*2=4 или

1) 2+3 =5 (cпідниць)                                                                                                                                       2) 10:5=2(метра) 3) 2+2=4(метра)