у трьох уехаз працює 413 робітників причому в другому цеху на 35 робітникив менше ніж у першом а в

третьому у 3 рази бильше ніж у першом скильки робітників працює в першому цеху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a+b+c=413

b=a-35

c=3a

a+a-35+3a=413

5a=413+35

5a=448

a=448/5

a=89,6

b=89.6-35=54.6

c=89.6*3=268,8