Площа 3-ох ділянок 105 га, площа 1 ділянки у 2 рпзи менша від площі 2, а 3 на 15 га більша від

площі 2. Яка площа кодної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Акмурзин Нурсултан.
Це правильна відповідь.

Отвечает Дорошин Данил.

1 ділянку візьмемо за x,

тоді другий буде 2x,

а 3 - 2x+15 га.

x+2x+2x+15=105

3x+2x+15=105

5x+15=105

5x=105-15

5x=90

x=90:5

x=18

Відповідь: площа 1 ділянки дорівнює 18 га