Довжина прямокутника паралелепіпеда дорівнює 50см, а ширина становить 24% довжини. Очисліть обєм

паралелепіпеда, якщо ширина становить 30% висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Шепетько Оля.
50:100*24=12 см ширина
12*100:30=40 см висота
50*12*40=24000 куб см обєм
================================