Кожна дитина отримала від сніговика бонхомма по 5 шоколадок . Скільки дітей отримало шоколадки,якщо

в сніговика було 15 шоколадок з горіхами,18-з родзинками і 17 - з кокосовою начинкою?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Олег.

15 + 18 + 17 = 50 (шоколадок) - всего
50 : 5 = 10 (детей)

Ответ: 10

Отвечает Анна Бушмельова.

1)15+18+17=50(ш.) - всего
2)50 : 5=10(д.)
Ответ: 10 детей отримало шоколадки.