Математика 4 класс.36 есеп.Көмектесіңіздерші



Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Алексей.
2030-2014=16 жыл
Ақпан 4 жылда 1 рет 29 күнге толады
16÷4=4
2014+4=2018
2018+4=2022
2022+4=2026
2026+4=2030
2018,2022,2026,2030 жылдары ақпан 29 күнге толады.
Дәл осы жылдарда 366 күн болады.