В основі прямої трикутної призми лежить прямокутній трикутник із катетами 8 см. і 6 см. Обчислити

бічне ребро призми, якщо S її бічної поверхні 120 см в квадрате.

Ответы на вопрос

Отвечает Березюк Богдан.

H - бічне ребро призми 

гипотенуза= корень из (8^2+6^2)= корень из (64+36) = корень из 100=10 (см) 

S бічної поверхні = Р основи * H, H= S бічної поверхні /  Р основи

 Р основи = 8+6+10=24 (см )

Н=120:24=5 (см)