Обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основа якої прямокутник зі сторонами 10 см,12 см і

13 см, а бічне ребро дорівнюе 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.
Sб.п. = Ро * Н
Ро = 10+13+12 = 35 см
Sб.п. = 35*8 = 280 (см²)
Відповідь : 280 см²