Периметр ромба = 36 см. Знайдіть його площу, якщо один з кутів дорввнює 150градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.
4a =36  ( а длина стороны ромба ).
а =9 .
S =1/2*a*a*sin150° =1/2*a²*sin(180° -30°) =1/2*a²*sin30° =1/4*a².
S =1/4*9² =20,25.