Відстань від точки S до кожної з вершин правильного трикутника ABC дорівнює 5 см, а до його площини

- 3 см. Знайдіть висоту трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Обедкова Елизавета.
Искомое расстояние -SO-катет тр-ка SOD угол О=90*
SD=V5-гипотенуза ОД-радиус вписанной окр.
находим по ф-ле R=a/2V3=2V3/2V3=1
по т . Пифагора SO^2=V5^2-1^2=4 SO=2