Дано точки А(-2;4) і В(2;-8). знайдіть відстань від початку координат до середини відрізка АВ (

даны точки А (-2; 4) и В (2; -8). найдите расстояние от начала координат до середины отрезка АВ)

Ответы на вопрос

Отвечает Фрезе Дима.
Спочатку знаходимо середину відрізка АВ:
M\left(\frac{x_A+x_B}{2};\frac{y_A+y_B}{2}\right)=M\left(\frac{-2+2}{2};\frac{4-8}{2}\right)=M(0;-2)
Тоді за формулою довжини відрізка відстань від точки О(0;0) до точки М(0;-2) буде дорівнювати:
|OM|=\sqrt{(0-0)^2+(0-2)^2}=2.