Основу рівнобедреного трикутники дорівнює 16 см, а бічна сторона дорівнює17 см.Знайдіть площу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Биденко Алена.
S=1/2ah= 1/2 * 16 *17 = 136