Висота циліндра 8см, а діагональ його осьвого перерізу паралельні. Знайти радіус основи


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.
АВСD - прямокутник. Діагонать ділить кут навпіл, отже:
кут DАВ=90/2=45
Із трикутника DВА: кут В=90, DВ=8см, маємо:
АВ=8/tg45=8/1=8см
AO= 4cм