Сторону трикутника,якщо інші його сторони дорівнюють 5 і 6,а кут між ними 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Сильванович Маргарита.
По теореме косинусов (неизвестная сторона -с) с^2 =5^2+6^2-2*5*6* cos 30=25+36-60*v2/2=61-30*1,4=19; c=v19=4,36