Знайдіть довжину відрізків АО і ВО паралелограма АВСК, якщо його діагоналі дорівнюють 24 дм і 30

дм, а точка О – точка перетину діагоналей

Ответы на вопрос

Отвечает Сафаров Илья.

Ответ:

12 дм та 15 дм

Объяснение:

За ознакою паралелограма точка О дiлить дiагоналi навпiл, отож середини дiагоналей дорiвнюють 12 дм та 15 дм.

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Ответ:

Объяснение:

В параллелограмме точка пересечения диагоналей делит их пополам.

АС = 30см  → АО = ОС = 30/2 = 15 (см)

ВК = 24см   → ВО = ОК = 24/2 = 12(см)