У прямокутнику АВСД кут ВДА дорівнює 38°.Знайти менший кут між діагоналями прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Анастасия.
У куті АОД (О - точка перетину діагоналей) кут А=Д тому що трикутник АОД рівнобедрений( діагоналі точкою перетину діляться навпіл), тому кут АОД= 104, отже, кут СОД=ВОА=360- (104+104):2=77( як вертикальні)