Обчисліть об'єм піраміди, основою якої є паралелограм зі сторонами 5 см і 2√3см та кутом 60° між

ними, а висота піраміди дорівнює 6см.

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Александр.

Дано:
Пирамида
Основание параллелограм
а=5см сторона параллелограма
b=2√3 см сторона параллелограма
<(аb)=60°
h=6см высота пирамиды
V=?
________
Решение:
Sосн=a*b*sin<(ab)
sin60°=√3/2
Sосн=5*2√3*√3/2=15см²

V=Socн*h/3
V=15*6/3=30см³

Ответ: V=30см³