Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 12 см.Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, якщо

його висота дорівнює діаметру основи. Більш детальніше будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Дедурина Катюха.
12=sqrt(2a^2)
144=2a^2
a^2=72
d=h=a=8.48
r=4.24
S=2*pi*r*h
s=2*3.14*4.24*8.48=225.798 см^2 =225 см^2