Катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4, а гіпотенуза дорівнює 20 см. Знайти периметр

трикутника. СРОЧНО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Максим.

Объяснение:

Нехай перший катет - 3х, другий катет - 4х

За теоремою Піфагора 20 =

 \sqrt{3x  {}^{2}   { + 4x { }^{2} }^{} }  \\

=

 \sqrt{9x { }^{2} }  + 16x {}^{2}

=

 \sqrt{25x {}^{2} }

= 5х

20 = 5х

х = 4

перший катет = 3 • 4 = 12 см

другий катет = 4 • 4 = 16 см

Р = 16 + 12 + 20 = 48 см