Об'єм правильної трикутної піраміди дорівнює 15√3 см, а висота - 5 см. Знайдіть сторону основи

піраміди​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонский Дима.

Ответ:

1)V=1/3 *S*H

H=4

V=15√3

2) 15√3=1/3*S*5

S=(45√3)/5

в основании лежит правильный треугольник

площадь его равна=(a²*√3)/4

(45√3)/5=(a²*√3)/4

сторона а²=36...а=6 а=-6 (посторонний корень)

ответ: 6 см

Объяснение: