У скільки разів об’єм півкулі, радіус якої дорівнює R , більший за об’єм конуса, у якого висота та

радіус дорівнюють R.

Ответы на вопрос

Отвечает Икаева Марина.

Ответ:

2

Объяснение:

Формула об'єму півкулі V=2/3 ПR3, конуса- V = 1/3 ПR2Н

Оскільки висота дорівнює радіусу, то об'єм конуса V = 1/3 ПR3

2/3 до 1/3= 2