Площа квадрата, вписаного в коло,дорівнює 24см2(квадратних).Знайдіть периметр правильного

трикутника,описаного навколо даного кола. Варіанти відповідіа)24 смб)18 смв)64 смг)32 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.

Ответ:

Объяснение:

Знайдем сторону квадрата:

a=√24=2√6 см

Діагональ  квадрата дорівнює діаметру описаного кол

d=а√2=2√6 ×√2=2√12=4√3  см

r=1/2d=1/2×4√3=2√3   см

Сторона правильного трикутника,описаного навколо  кола дорівнює:

b=2r×√3=2* 2√3*√3 = 12 см

Периметр правильного трикутника,описаного навколо даного кола складає:

P=3*12=36 см​

В ваших варіантах  такої відповіді не має.