Висота конуса дорівнює 18 см, а його об'єм - 54 см3 . Знайдіть площу основи конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Живчик Евгений.

Ответ:

Объяснение:

h=18 см

V=54 см3

V=1/3 * Sосн*h

Sосн=3V/h

Sосн=3*54/18=9 см2