Сторони прямокутного трикутника дорівнюють 3 см, 4 см, 5 см. Знайдіть радіус кола, вписаного в

трикутник​

Ответы на вопрос

Отвечает Shustikov Vlad.

p=(a+b+c)/2=(3+4+5)/2=6; S=p*r=a*b/2⇒r=a*b/(2p)=3*4/(2*6)=1/cм/

Ответ 1см