Проекція катетів прямокутного трикутника на гіпотенузу відповідно дорівнюють 32см і 12см. Знайти

менший катет трикутника. (потрібно з трикутником)​

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Объяснение:

во вложении


Отвечает Тюренкова Милена.

Ответ:

СВ=4√33 см

Объяснение:

Дано:

∆АВС- прямоугольный треугольник

АВ- гипотенуза

СК- высота

АК=32см

КВ=12см.

СВ=?

Решение:

АВ=АК+КВ=32+12=44см.

СВ=√(КВ*АВ)=√(12*44)=√528=4√33 см