У трикутнику ABC знайдіть сторону AC, якщо B=30°, C=45°, сторона AB дорівнює 5√2​


Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Андрей.

Ответ: AC=5

Объяснение: решим через теорему синусов \frac{5\sqrt{2} }{sin45} =\frac{AC}{sin30 } тогда AC=\frac{5\sqrt{2} }{{\frac{\sqrt{2} }{2} } } } *\frac{1}{2} =5