Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як 2 : 3, а периметр прямокутника дорівнює

90 м

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Александр.

Ответ:

1 сторона=18(м)

2 сторона=27(м)

Объяснение:

Обозначим пропорции 2х и 3х

Р=2(2х+3х)

2(2х+3х)=90

2х+3х=90÷2

5х=45

х=45÷5

х=9(м) – коэффициент пропорциональности.

1 сторона=2×9=18(м)

2 сторона=3×9=27(м)