Знайдіть довжину відрізка MN і координати його середини, якщо M(4;-5)N(-6;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Анна.

Ответ:

MN= корінь з116

Объяснение:

МN=

 \sqrt {} \\ ({ - 6 - 4} ) ^{2}  + ( - 1 + 5) ^{2}  =  \sqrt{116}

Точка С(середина) має координати (-1;-3)