СРОЧНО. знайдіть площу трикутника, R описаного кола, r вписаного кола, якщо його сторони дорвінюють

12, 17, 25 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

90

Объяснение:

p=\frac{a+b+c}{2}

S=\sqrt{p*(p-a)(p-b)(p-c)}
p=(12+17+25)\2 =54\2=27

S=\sqrt{27*(27-12)(27-17)(27-25)}=\sqrt{8100} =90