один з гострих кутив прямокутного трикутника у двичи бильший за инший а сума гипотенузи и меншого

катета 12см знайдить менший катет трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Муляр Саша.
90+х+2х=180
90+3х=180
3х=180-90
3х=90
х=30
перший гострий кут 30°
другий гострий кут 30•2=60
так як гострий кут 30°, то катет навпроти цього кута дорівнює 1/2 гіпотенузи
12=2х+х
12=3х
х=4
менший катет буде 4см, а гіпотенуза 8см