Знайдіть радіус кола, вписаного в правильний шестикутник,стороною якого дорівнюе 12√3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Костя.

Ответ:

18 см

Объяснение:

а=12корень3 см

r=(a×корень3) /2

r=(12корень3×корень3)/2=(12×3)/2=18 см